Echt tof natuurhuisje. Mooi groot zwembad. Voor mensen die van totale rust houden, 2 slaapkamers en 2 badkamers… voor 4 pers.
voor het eerst beschikbaar in 2020 Verder lezen …
In Quinta das Estrelas voelt u zich meteen thuis. Groot huis voor 10 tot 12 personen, rustig gelegen…
Nog beschikbaar begin Juli en eind Augustus 2020 Verder lezen …
Gezellig ingericht huis met mooi zwembad in totale rust. ‘Zalig Algarve’-aanraderErg aangenaam, ‘feel-good-huis’.
Nog 3 weken in oktober 2020 Verder lezen …
Voor mensen die houden van strand en ongerepte natuur, uit de drukte. Geliefkoosde plaats voor landschapsfotografen. 4 slaapkamer tot 8 pers.
Nog enkele top-seizoen weken beschikbaar! Verder lezen …
Klassieke topvilla met adembenemend uitzicht
Mag het net iets ‘meer’ zijn, kies dan dan voor deze klasse villa.
Verder lezen …
Gezellige Casa tussen de 1000 bomen.
Casa Mil Arvores is een gezellige villa op een groot eigen domein met privézwembad. Het is origineel ingericht.
Prachtig design huis midden in rustige natuur
Het witte moderne huis ligt midden in een groene oase van rust, bereikbaar via een mooie landweg. Plaats voor 6 personen.
Dit design huis was al dikwijls het decor voor tal van photo-shoots. Rustige landelijke ligging. Tophuis Voor 6 personen
De villa heeft een prachtig uitzicht op het landschap en de Atlantische oceaan aan de horizon. Voor 8 personen